مقام معظم رهبری: حرکت، به سمت اهداف و آرمانهای اسلامی است.

menusearch
kianekar.com
۱۳۹۵/۵/۱ جمعه
(0)
(0)
مقام معظم رهبری: حرکت، به سمت اهداف و آرمانهای اسلامی است.
مقام معظم رهبری: حرکت، به سمت اهداف و آرمانهای اسلامی است.

متن اولیه خبر:

رهبری در مورخه 12 شهریور 1394 در دیدار با رئیس وقت و فقید مجلس خبرگان رهبرى «آیت الله هاشمی رفسنجانی» و سایر اعضاى خبرگان رهبری فرمودند: نیروهای مؤمن ما در سرتاسر کشور بدانند حرکت، به‌سمت اهداف و آرمانهای اسلامی است.‬آماده‌به‌کار باشند.یعنی آماده‌ی کار اقتصادی، فرهنگی و سیاسی، آماده حضور در میدانها و عرصه‌های مختلف باشند. در مقابل جهت‌گیری‌های دشمنان که شب و روز نمی‌شناسند ما هم بایستی شب و روز نشناسیم و همه آماده باشیم.«اِن تَنصُرُوا اللهَ یَنصُرکُم».
 
 

به مناسبت سومین سالگرد دیدار رهبری با خبرگان رهبری در سال 94

در سومین سالگرد دیدار رهبری با رئیس فقید و خبرگان رهبری و پس از خروج قابل پیش بینی امریکا از برجام با اعلام رسمی ترامپ و متعاقب حوادث ناگوار اقتصادی کشورمان بازنشر بخشی از سخنان رهبری در آن روز را بی مناسبت ندانستیم.
 
« استکبار در صدد آن است که کلیشههای مورد نظر خودش را به همهی مردم دنیا تحمیل کند؛ هم به آحاد ملّتها، هم بالخصوص به مسئولان و مؤثّران کشورها؛ یعنی دولتها، نمایندگان مجالس، تصمیمگیران، تصمیمسازان، به قول خودشان اتاقهای فکر، به همهی اینها میخواهند آن کلیشههای خودشان را تحمیل کنند و آن را وارد ذهن آنها و فضای ذهنی آنها بکنند. مایلند همه، جهان را از منظر آنها ببینند؛ مفاهیمی را که آنها بر روی آن تکیه میکنند، با همان رویکرد آنها، با همان نگاه آنها تشخیص بدهند و بشناسند. این رویکرد رویکرد سلطهطلبانه است .»
 
« شما تصوّر کنید آن روزی را که ایران در پیشرفتهای مادّی در سطح کشورهای پیشرفتهی امروز باشد؛ از لحاظ علم، از لحاظ فنّاوری، از لحاظ ثروتآفرینی. یک کشوری با این خصوصیّات: با علم پیشرفته، با صنعت پیشرفته، با یک جمعیّت ۱۵۰ میلیونی یا ۲۰۰ میلیونی، و با برخورداری از معنویّت، یعنی دنبال سلطه نیست، دنبال زورگویی نیست، دنبال تحمیل حرف خودش به دیگران نیست، به مظلومین کمک میکند، و در مقابل گُندهگوییهای زورگوهای دنیا میایستد؛ یک کشور اینجوری را تصوّر کنید؛ ببینید این چقدر برای استکبار جهانی سنگین است! همهی تلاشی که امروز میشود در مواجههی با جمهوری اسلامی، برای این است که چنین روزی پیش نیاید؛ برای این است که این آینده برای جمهوری اسلامی تحقّق پیدا نکند.»
 
« یکی مسئلهی بعد از برجام است که به نظر من مسئلهی بعد از برجام، از مسئلهی برجام مهمتر است. »
 

دیداری از نو در آستانه سه سالگی

از قضا امروز پنجشنبه مورخه 15 شهریور 1397 خبرگان رهبری مجددا با آیت الله خامنه ایی دیداری داشتند
 
11:37 شب مورخه 15 شهریور 1397
 تصویری از آقایان روحانی و هاشمی در جلسه شهریور  1394 با رهبر
تصویری از جلسه دیدار شهریورماه سال 1394 خبرگان با رهبری
 علیرغم همه انتقادات و انتظارات برآورده نشده ی رهبری در برجام؛ آیت الله خامنه ای از دولت حمایت کردند و میخی بر تابوت  دولت در سایه کوبیدند.
کلید سخنان رهبری پس از آشفتگی های برجامی
 حضور حجت الاسلام والمسلمین روحانی رئیس جمهور در غیاب پشتوانه سیاسی اش آیت الله هاشمی در جلسه با رهبری
دیدار سال 1397
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر