درباره ابر طرح کیان کار

menusearch
kianekar.com
(3)
(0)
درباره ابر طرح کیان کار
کلیت طرح اشتغالزایی و کسب و کار «کیان کار»
طرح کیان کار یک طرح مشارکتی است که در آن اشخاص حقیقی و حقوقی توأمان با هم حضور دارند. مشارکت کنندگان در این طرح عبارتند از «دانشجویان،فارغ التحصیلان،اساتید و دانشگاهیان،کارفرمایان،جویندگان کار» و افراد بیشماری که می‌توانند به نحوی در این طرح ذینفع باشند.

اهداف طراحی سیستم طرح اشتغال و کسب و کار کیان کار
طرح‌‌‌‌های مختلفی در کشور در طی سالیان دراز برای ایجاد اشتغال و کسب و کار ارائه و پیاده سازی شده است. این طرح ها بنا به دلایل مختلفی شکست خورده اند یا توفیق لازم را نداشته اند؛ وجود یک ضرورت مشهود در جامعه؛ ما را به سمت طراحی سیستمی برد که در آن دو موضوع «اشتغال» و «کسب و کار» را به گونه ایی در هم آمیخته در قالب یک طرح کلی، متشکل از دهها پروژه مستقل و وابسته عینیت بیابند.

مفاهیم و واژگان مورد استفاده در طرح کیان کار
طرح‌‌‌‌های مشارکتی نیاز به اطلاع رسانی و گفتمان سازی لازم در بین اقشار مختلف جامعه بویژه گروه‌‌‌‌های هدف دارند.رسیدن به فهم مشترک بین «مدیران» و «مشارکت کنندگان» نیازمند تعریف واژگان و رفع ابهامات است. از اینرو در سایت اطلاع رسانی طرح کیان کار به این موضوع اهمیت ویزه ایی داده ایم.


طرح‌‌‌‌های اشتغالزایی مشابه
آشنایی مخاطبان سایت و تارنمای طرح اشتغال و کسب و کار «کیانِ کار» با نقاط تمایز این طرح از سایر طرح‌‌‌‌های مشابه باعث می‌شود که آنان به درستی تشخیص دهند که آیا این طرح قابلیت مشارکت دارد یا خیر؟ به بیان ساده تر ما می‌بایست قیاسی از سیستم کاری و عملکردی طرح کیان کار با سایر طرح‌‌‌‌های پیاده سازی شده به مردم می‌دادیم تا آنها تصمیم گیری کنند که آیا این طرح ارزش سرمایه گذاری و مشارکت دارد یا خیر؟ مطالعه بیشتر...

مسیر آگاهی طراحی شده یا میان بر
برای اینکه شما (مخاطب سایت) در هر جایگاه شغلی و رده ی سنی که هستید به نوعی ترغیب شوید در طرح کیان کار مشارکت کنید، نیازمند آگاهی از طرح ما و توانمندیها و نیاز‌‌‌‌های خود هستید لازم بود مسیری را برای این کار طی کنید که در محتوای همین صفحه از بالا به پایین جانمایی کردیم. چنانچه وقت لازم را ندارید مسیر میانبری به نام از کجا شروع کنم برایتان در نظر گرفته ایم؛ به انجا مراجعه کنید.

احساس نیاز و تمایل به مشارکت در طرح

از کجا شروع کنم؟
1- چنانچه زمان دارید توصیه می‌شود در ابتدای امر این صفحه و بخش‌‌‌‌های زیر مجموعه طرح کیان کار را مطالعه کنید. در صورتی که مطالب را برای خود مفید دیدید به مراحل بعد بروید.در صورت غیر مفید دانستن مطالب برای خود از مطالعه سایر مطالب جدا خودداری کنید.
2-با توجه به جایگاه فعلی تان در جامعه (دانشجو،استاد،کارفرما،جویای کار،نماینده شرکت کاریابی،نماینده دانشگاه و غیره) بخش مرتبط با خود را بخوانید
درباره طرح کیان کار، درباره شرکت کیانیت شرق،طرح اشتغال و کارآموزی
مرتبط با این بخش
درباره ابر طرح کیان کار