آرشیو اخبار صفحه یک

menusearch
kianekar.com
برنامه ریزی برای اشتغال از روز اول دانشگاه برنامه ریزی برای اشتغال از روز اول دانشگاه دغدغه اینده فرزندان از روزهای اول تولد شان در ذهن والدین شکل می‌گیرد و این دغدغه در مدرسه، دانشگاه و تا محل کار و حتی تشکیل زندگی جدید در ذهن پردو مادر است.
بر مبنای همین دغدغه است که کلاس های کنکور رونق گرفتند و جامعه ایرانی به سمت یک جامعه پویا در حوزه تحصیلات عالیه رفت و حالا که بنظر میرسد این مسیر اشتباه بوده است ما می‌گوییم نه!؟ خانواده ها با فرزندانشان در یافتن یک جایگاه مناسب شغلی و یک اشتغال پایدار هم همراهی کنند. وظیفه ای که ما در طرح کیان کار بر عهده گرفته ایم مطمئن هستیم نیاز مبرم حال و آینده ایران است. نیاز به یک جامعه پویا در زمینه کار و اشتغال دانش بنیاد.
دوشنبه سوم مرداد ۰۱
از آمادگی برای دانشگاه تا آمادگی برای اشتغال از آمادگی برای دانشگاه تا آمادگی برای اشتغال طرح کیان کار در پی ارائه خدمات بدیع و نوین در کنار تلفیق، ترکیب و کیفیت افزایی به خدمات جاری و موجود قصد دارد بسته ای از خدمات را به جامعه هدف ارائه کند و تحولی در اشتغال پایدار و مرتبط دانش آموختگان دانشگاهی ایجاد نماید. در طرح کیان کار معتقدیم بایستی از جامعه دانش اموزی و دانشگاهی ایران از آمادگی برای دانشگاه به آمادگی برای اشتغال دست بیابد و ما مجریان طرح کیان کار تمام تدابیر و ایده هایمان در همسیر است دوشنبه سوم مرداد ۰۱ طرح کیان کار و رفع موانع یک اشتغال پایدار طرح کیان کار و رفع موانع یک اشتغال پایدار اشتغال پایدار فرهیختگان دانشگاهی در طی یکی دو دهه اخیر به یک معضل لاینحل بدل شده است طرح کیان کار با تدابیری خاص این مهم را پیگیری می‌کند یکشنبه بیست و نهم خرداد ۰۱ اعلان رسمی رشته های مرتبط با حوزه رسانه طرح کیان کار اعلان رسمی رشته های مرتبط با حوزه رسانه طرح کیان کار در طی صدور اطلاعیه رسمی رشته های مرتبط با حوزه رسانه طرح کیان کار اعلام شد. علاقمندان به اشتغال در حوزه رسانه می‌توانند از تاریخ درج و نشر این خبر از طریق راهنما/ هادیان طرح اقدام به انتخاب و ثبت نام برای پذیرش کنند. جمعه بیست و دوم مرداد ۰۰ رونمایی از طرح کیان کار رونمایی از طرح کیان کار طرح کیان کار رونمایی شد پنج شنبه سی و یکم تیر ۰۰